شب ایران پاریس فرانسه ایرانی فرانسه

شب: ایران پاریس فرانسه ایرانی فرانسه وزارت خارجه وزیر امور خارجه اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات دیگر جهت آرژانتین اعتباری باقی نمانده است / مارادونا

سرمربی و کاپیتان سابق آلبی‌سلسته به انتقادات خود از اوضاع کنونی تیم ملی فوتبال کشورش ادامه داد.

دیگر جهت آرژانتین اعتباری باقی نمانده است / مارادونا

مارادونا: دیگر جهت آرژانتین اعتباری باقی نمانده است

عبارات مهم : فوتبال

سرمربی و کاپیتان سابق آلبی سلسته به انتقادات خود از اوضاع کنونی تیم ملی فوتبال کشورش ادامه داد.

به گزارش خبر ورزشی، به ندرت پیش می آید که دیه گو مارادونا حرفی بزند و جنجال ساز نشود. این آخرهای هم او به انتقاد از تیم ملی کشورش تحت هدایت خورخه سامپائولی پرداخته و حتی خودش را لایق هدایت این تیم دانسته هست. اکنون او در تازه ترین نقد خود از اوضاع آلبی سلسته مدعی شده است که این تیم اعتبارش را در دنیای فوتبال از دست داده است.

دیگر جهت آرژانتین اعتباری باقی نمانده است / مارادونا

مارادونا در گفت و گو با نشریه «دیاریو پاپیولار» گفت: به جز مسی، تیم ملی آرژانتین آن اعتبار و احترامی که زمانی در دنیا داشت را از دست داده هست. چیزی که مرا آزار می دهد این است که مردم دیگر به ندرت آن احترام و ارزش گذشته را جهت آرژانتین قائل هستند و دیگری کسی از ما نمی ترسد. در آخرین بازی مان (دوستانه) برابر نیجریه داشتیم 8 گل می خوردیم! (آرژانتین آن بازی را که 2 بر صفر پیش بود را 4 بر 2 باخت)

مارادونا در ادامه از تصمیمات سامپائولی به خصوص در فاز هجومی جهت دعوت کردن از مائورو ایکاردی در اردوهای اخیر آلبی سلسته ایراد گرفت و آن را یکی از بزرگترین غلط های دوران مربیگری او دانست.

سرمربی و کاپیتان سابق آلبی‌سلسته به انتقادات خود از اوضاع کنونی تیم ملی فوتبال کشورش ادامه داد.

او تأکید کرد: تکیه کردن به بازیکنی مانند مائورو ایکاردی جهت جام جهانی شرم آور هست، چون ما بازیکنی مانند گونسالو ایگواین را داریم که 10 برابر از او بهتر هست. کاملاً مشخص است که این پسر هیچ چیزی نمی داند و تنها چیزی که می داند این است که در دورهمی های منزل دوستانش چه چیزی قرار است میل کند. ما داریم با خودمان کلنجار می رویم که یک مهاجم نوک آماده پیدا کنیم در حالی که بازیکنی مانند کارلوس توس توانایی باورنکردنی دارد.

به نظر می رسد بخشی از خصومت مارادونا با سامپائولی به دوران مربیگری هموطنش در تیم فوتبال سویا برمی گردد. مارادونا در این باره گفت: من و سامپائولی در سویا با هم یک پروژه داشتیم. او با من تماس گرفت و خیلی مصمم بود که مرا به آنجا بکشاند به همین علت زمانی که به دبی آمده بود (محل اقامت و کار فعلی مارادونا) به او گفتم که به من زنگ بزند. او بعداً گفت که سویا قصد داشته از من تجلیل کند ولی چرا؟ گفتم مرا دست نینداز. من آنجا فقط سه بازی انجام دادم. دلیلی جهت انجام آن کار وجود نداشت. در واقع چیزی که رخ داد این بود که او همه قرارهایش را با فدراسیون فوتبال آرژانتین جهت هدایت تیم ملی گذاشته بود و او از من می خواست به عنوان یک ابزار تبلیغاتی استفاده کند.

واژه های کلیدی: فوتبال | آرژانتین | آرژانتین | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs