شب ایران پاریس فرانسه ایرانی فرانسه

شب: ایران پاریس فرانسه ایرانی فرانسه وزارت خارجه وزیر امور خارجه اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات برانکو هیچ جایی بهتر از پرسپولیس ندارد جز کرواسی / ذوالفقارنسب

مشاور وزیر ورزش گفـت: برانکو ایوانکوویچ مربی بسیار خوبی است ولی گزینه‌ای بهتر از پرسپولیس جهت مربیگری در رده باشگاهی ندارد. 

برانکو هیچ جایی بهتر از پرسپولیس ندارد جز کرواسی / ذوالفقارنسب

ذوالفقارنسب: برانکو هیچ جایی بهتر از پرسپولیس ندارد جز کرواسی

عبارات مهم : برانکو

مشاور وزیر ورزش گفـت: برانکو ایوانکوویچ مربی بسیار خوبی است ولی گزینه ای بهتر از پرسپولیس جهت مربیگری در رده باشگاهی ندارد.

بیژن ذوالفقار نسب در گفتگو با مهر، راجع به گزینش حمیدرضا گرشاسبی به عنوان سرپرست کلوب پرسپولیس گفت: ایشان یکی از افرادی بوده است که در جریان پرسشها ریز و درست قرار داشته و با توجه به شناختش می تواند در برهه زمانی کوتاه، تصمیمات خوبی را هم بگیرد.

برانکو هیچ جایی بهتر از پرسپولیس ندارد جز کرواسی / ذوالفقارنسب

وی در پاسخ به این سئوال که آیا گزینش سرپرست را جهت طولانی مدت در کلوب پرسپولیس مثبت ارزیابی می کنید یا خیر؟ تصریح کرد: انتصاب سرپرست باید کوتاه مدت باشد. کلوب های بزرگ باید به سمت شخصی سازی بروند و حضور سرپرست در چنین شرایطی باعث می شود که کلوب ها مسیر صحیح خود را در این زمینه طی نکنند. آقای گرشاسبی و امثال ایشان تنها جهت دو الی سه هفته خوب هستند که امور جاری را در دست بگیرند ولی اصلا خوب نیست که بخواهیم آنها را جهت بلند مدت سرپرست نگه داریم.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه تصریح کرد: آقای طاهری هم مدت زیادی به عنوان سرپرست مشغول به کار بود. روندی که ایشان طی کرد را نباید جهت آقای گرشاسبی ترسیم کنیم. بدون شک می توان انتظار به مراتب بیشتری از مدیرعامل داشت تا فردی که سرپرستی کلوب را بر عهده می گیرد.

مشاور وزیر ورزش گفـت: برانکو ایوانکوویچ مربی بسیار خوبی است ولی گزینه‌ای بهتر از پرسپولیس جهت مربیگری در رده باشگاهی ندارد. 

ذوالفقارنسب راجع به بحث تمدید قرارداد برانکو ایوانکوویچ تصریح کرد: جهت موفقیت های یک تیم نیاز است تا عوامل مختلفی را مورد بررسی قرار بدهیم. نتایجی که کلوب پرسپولیس در این دوره گرفته است کاملا قابل دفاع هست. برانکو گزینه خیلی خوبی جهت ماندن در پرسپولیس است ولی این را هم فراموش نکنیم که هیچ گزینه ای بهتر از پرسپولیس جهت او وجود ندارد جز تیم ملی کرواسی!

واژه های کلیدی: برانکو | کرواسی | پرسپولیس | انتصاب سرپرست | برانکو ایوانکوویچ | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs