شب ایران پاریس فرانسه ایرانی فرانسه

شب: ایران پاریس فرانسه ایرانی فرانسه وزارت خارجه وزیر امور خارجه اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی حضور در آبهای آزاد همچون گذشته باید ادامه یابد / رهبر انقلاب

فرمانده و مسئولان نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ظهر امروز (سه‌شنبه) با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا دیدار کردند. 

حضور در آبهای آزاد همچون گذشته باید ادامه یابد / رهبر انقلاب

رهبر انقلاب: حضور در آبهای آزاد همچون گذشته باید ادامه یابد

عبارات مهم : انقلاب

فرمانده و مسئولان نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ظهر امروز (سه شنبه) با حضرت آیت الله خامنه ای فرمانده معظم کل قوا دیدار کردند.

به گزارش ایسنا، حضرت آیت الله خامنه ای فرمانده معظم کل قوا ظهر امروز (سه شنبه) در دیدار فرماندهان و مسئولان نیروی دریایی ارتش، هفتم آذر را روز افتخار و سربلندی نیروی دریایی و روزی نمادین جهت تجلیل از فداکاری های آن خواندند و خاطرنشان کردند: عملیات شجاعانه نیروی دریایی علیه ارتش بعثی عراق در ۷ آذر سال ۵۹، تأثیری ماندگار بر جنگ گذاشت و آن شجاعت، ابتکار، برنامه ریزی و اقدام، تسلط دشمن را بر دریا به صفر رساند.

حضور در آبهای آزاد همچون گذشته باید ادامه یابد / رهبر انقلاب

ایشان با تأکید بر لزوم زنده نگه داشتن عملیات ۷ آذر و یاد شهیدان دلاور آن، افزودند: شهادت در راه خدا خسارت نیست، بلکه غنیمت است و به تعبیر دقیق امام راحل، ملتی که شهادت دارد اسارت ندارد.

رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به اهمیت نیروی دریایی افزودند: نیروی دریایی در خط مقدم دفاع از کشور است و مناطق مهمی همچون مکران، دریای عمان و آبهای آزاد را فراروی خود دارد و حضور در آبهای آزاد همچون گذشته باید ادامه یابد.

فرمانده و مسئولان نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ظهر امروز (سه‌شنبه) با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا دیدار کردند. 

فرمانده کل قوا با تأکید بر لزوم زیاد کردن توانایی های نیروی دریایی در تجهیزات و توان رزمی و لزوم استفاده از امکانات بخشهای متفاوت نظام در برطرف کردن کمبودها، گفتند: رشد و تحرک خوبی در نیروی دریایی شروع شده است و امروز نیروی دریایی بسیار پیشرفته تر و تواناتر از ۲۰ سال قبل هست، ولی این سطح از پیشرفت قانع کننده نیست و در همه بخشها باید با عزم و روحیه، همت بلند، ابتکار و اقدام، حرکتِ پر شتاب دنبال شود.

پیش از سخنان فرمانده کل قوا، امیر دریادار خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش با بیان گزارشی از اهداف و فعالیت های این نیرو گفت: زیاد کردن توان رزمی، حضور موثر در دریاهای آزاد و اقیانوس ها، حفاظت از امنیت خطوط مواصلاتی دریایی کشور، ایجاد بازدارندگی و توسعه سواحل مکران در دستور کار نیروی دریایی ارتش قرار دارد.

واژه های کلیدی: انقلاب | دریایی | ظهر امروز | رهبر انقلاب | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs