شب ایران پاریس فرانسه ایرانی فرانسه

شب: ایران پاریس فرانسه ایرانی فرانسه وزارت خارجه وزیر امور خارجه اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی درخواست باهنر از ناطق نوری جهت بازگشت به عرصه سیاست

رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری تاکید کرد: از آقای ناطق نوری درخواست می کنم احساس وظیفه شرعی کنند و تشریف بیاورند دوباره وارد فعالیت‌های سیاسی شوند.

درخواست باهنر از ناطق نوری جهت بازگشت به عرصه سیاست

درخواست باهنر از ناطق نوری جهت بازگشت به عرصه سیاست

عبارات مهم : احساس

رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری تاکید کرد: از آقای ناطق نوری درخواست می کنم احساس وظیفه شرعی کنند و تشریف بیاورند دوباره وارد فعالیت های سیاسی شوند.

به گزارش ایسنا، محمدرضا باهنر ظهر امروز (سه شنبه) در نشست خبری خود با رسانه ها در محل دفتر جام در پاسخ به پرسش خبرنگار ایسنا راجع به آینده فعالیت سیاسی حجت الاسلام والمسلمین ناطق نوری اظهار کرد: من همواره در محافل شخصی و از طریق رسانه ها از آقای ناطق خواسته ام که به فعالیت های سیاسی بازگردند البته بعضی ها احتیاط می کنند و می گویند به شرطی که ایشان به نفع اصولگراها کار کنند، بازگردند ولی من این مسئله را قبول ندارم. خاستگاه آقای ناطق اصولگرایی است و جناح ها هر قدر که لیاقت داشته باشند از حضور ایشان استفاده می کنند.

وی افزود: ایشان در صحبت هایشان به من می گویند که من احساس وظیفه شرعی نمی کنم که به صحنه بیایم ولی من بازهم از آقای ناطق درخواست می کنم که احساس وظیفه شرعی کنند و تشریف بیاورند و بدانند که ما و امثال ما هیچ شرط و شروطی جهت ایشان نداریم. البته در مسئله ریاست جمهوری جمع بندی ایشان حمایت از آقای روحانی بود که آن را اعلام کردند و استدلالشان هم جهت استعفا از دفتر بازرسی مقام معظم رهبری این بود که مواضع سیاسی با کار در دفتر آقا همخوانی ندارد.

درخواست باهنر از ناطق نوری جهت بازگشت به عرصه سیاست

واژه های کلیدی: احساس | سیاست | سیاسی | بازگشت | فعالیت | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs