شب ایران پاریس فرانسه ایرانی فرانسه

شب: ایران پاریس فرانسه ایرانی فرانسه وزارت خارجه وزیر امور خارجه اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار حوادث عکس + 2 جنایت و 11 دزدی مسلحانه در پرونده گانگسترهای پایتخت کشور عزیزمان ایران

دزدان مسلح طلافروشی و بانک‌های پایتخت کشور عزیزمان ایران که دو قتل را در پرونده خود دارند، با ثبت تصویر آنها در دوربین‌های مداربسته تحت تعقیب قرار گرفتند. بازپر

عکس + 2 جنایت و 11 دزدی مسلحانه در پرونده گانگسترهای پایتخت کشور عزیزمان ایران

2 جنایت و 11 دزدی مسلحانه در پرونده گانگسترهای پایتخت کشور عزیزمان ایران +عکس

عبارات مهم : ایران

دزدان مسلح طلافروشی و بانک های پایتخت کشور عزیزمان ایران که دو قتل را در پرونده خود دارند، با ثبت تصویر آنها در دوربین های مداربسته تحت تعقیب قرار گرفتند. بازپرس جنایی جهت شناسایی هویت دزدان از هموطنان درخواست کمک کرده است.

به گزارش جام جم، اوایل اسفند 93 مردی با پلیس پایتخت کشور عزیزمان ایران تماس گرفت و از دستبرد مسلحانه دو مرد به یکی از بانک های پایتخت خبر داد.

ماموران انتظامی با هماهنگی قضایی در بانک موردنظر حاضر شدند. آنها با تحقیقات اولیه از مدیر بانک و دیگر کارکنان آنجا و چند مشتری که داخل بانک بودند، متوجه شدند سارقان دو مرد بودندکه ماسک آلودگی هوا به صورت داشتند. آنها همه را به گروگان گرفته و با سلاح کلتی که به دست داشته اند، حاضران ر ا به فوت ترساندن کرده اند.

عکس + 2 جنایت و 11 دزدی مسلحانه در پرونده گانگسترهای پایتخت کشور عزیزمان ایران

در مرحله بعدی تحقیقات مشخص شد زمانی که چند نفراز حاضران قصد خلع سلاح سارقان مسلح را داشتند آنها جهت ایجاد رعب و وحشت شروع به تیراندازی هوایی کرده اند.

بررسی ها نشان می داد سارقان در کمتر از سه دقیقه از بانک دزدی کرده اند و با دزدی 20 میلیون تومانی، پول ها را داخل ساکی ریخته اند و با موتورسیکلت بدون پلاکی که برابر بانک پارک کرده بودند، متواری شده است اند.

دزدان مسلح طلافروشی و بانک‌های پایتخت کشور عزیزمان ایران که دو قتل را در پرونده خود دارند، با ثبت تصویر آنها در دوربین‌های مداربسته تحت تعقیب قرار گرفتند. بازپر

با تشکیل پرونده قضایی ، تحقیقات ماموران ادامه پیدا کرد. ماموران در بازبینی فیلم مداربسته بانک متوجه شدند سارقان به طور ماهرانه به این دزدی دست زده اند.

ردپای متهمان در دزدی از 7بانک

جست وجوها جهت یافتن سارقان مسلح بانک ادامه داشت تا این که سال 94 ، هفت بانک دیگر در محله های متفاوت پایتخت مورد دستبرد مسلحانه قرار گرفت.

عکس + 2 جنایت و 11 دزدی مسلحانه در پرونده گانگسترهای پایتخت کشور عزیزمان ایران

ماموران با بررسی گفته های حاضران در این بانک دریافتند دو سارق میانسال که ماسک آلودگی هوا به صورت زده بودند، در همه دزدی ها نقش داشته اند. با تحقیق از مدیران بانک معلوم شد، سارقان از 20 تا 70 میلیون تومان از این بانک ها دزدی کرده اند. دزدان با شناسایی بانک ها در کمتر از پنج دقیقه دزدی های خود را انجام داده بودند. از سوی دیگر پوکه های کشف شده است در محل های دزدی نیز از یک سلاح شلیک شده است بود.

با زیاد کردن دزدی های مسلحانه از بانک ها، ماموران اداره یکم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران تحقیقات شبانه روزی گسترده ای را شروع کرده بودند ولی موفق به یافتن سارقان مسلح فراری نشدند.

دزدان مسلح طلافروشی و بانک‌های پایتخت کشور عزیزمان ایران که دو قتل را در پرونده خود دارند، با ثبت تصویر آنها در دوربین‌های مداربسته تحت تعقیب قرار گرفتند. بازپر

سرقت مرگبار از طلافروشی

این در حالی بود که اوایل اسفند سال 94 مردی با پلیس تماس گرفت و از دستبرد مسلحانه به یکی از طلافروشی های محله ستارخان خبر داد. ماموران زمانی که جهت بررسی ماجرا در آنجا حاضر شدند، متوجه شدند طلافروش با شلیک گلوله سارقان مسلح زخمی شده است هست. مرد زخمی به بیمارستان انتقال یافته شد، ولی به علت شدت خونریزی فوت کرد. با فوت او روند پیگیری به پرونده وارد مرحله جدیدی شد.

در این مرحله ماموران به تحقیق از پسر طلافروش پرداختند که وی به افسر تحقیق گفت: من در مغازه بودم. پدرم پیش همسایه کناری رفته بود. ناگهان دو مرد که ماسک آلودگی هوا به صورت هایشان زده بودند و سلاح کلتی به دست داشتند به شیشه مغازه زدند تا در را باز کنم. با دیدن آنها وحشت کرده و در را باز نکردم. وی افزود: سارقان با سلاحی که در دست داشتند شیشه را شکستند و وارد مغازه شدند. خواستم با به صدا درآوردن زنگ خطر، پلیس را از دزدی با خبر کنم که سارقان متوجه شده است و داخل مغازه تیر هوایی شلیک کردند. پدرم با شنیدن صدای گلوله به داخل مغازه آمد که دزدان به سمت پدرم شلیک کردند و دو مرد مسلح بیش از چهار کیلو طلای موجود در مغازه را برداشتند و داخل ساک ریختند. آنها سوار موتورسیکلتی شدند و فرار کردند.

عکس + 2 جنایت و 11 دزدی مسلحانه در پرونده گانگسترهای پایتخت کشور عزیزمان ایران

با ثبت بیانات پسر مقتول، ماموران دوربین ها را بررسی کردند و معلوم شد همان دو تبهکاری که پلیس در تعقیب ارزش هست، این دزدی مرگبار را رقم زده اند.

قتل مشتری بانک

همزمان با این دستبرد مسلحانه مردی با پلیس تماس گرفت و از حمله دو زورگیر مسلح به مشتری یکی از بانک های غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران خبر داد. ماموران با حضور در آنجا و بررسی بانک متوجه شدند دو مرد میانسال که ماسک آلودگی هوا به صورت ارزش بوده به مشتری بانک حمله کرده اند و هشت میلیون تومان وام او جهت هزینه عمل جراحی اش را دزدی کرده اند. به خاطر مقاومت این مرد، او را با شلیک گلوله به قتل رسانده و با موتورسیکلتی بدون پلاک فرار کرده بودند.

تحقیقات پلیسی ادامه داشت تا این که راننده پژوی سواری نزد ماموران آمد و گفت: من بعد از تیر خوردن مشتری بانک با خودرویم سارقان را تعقیب کردم. در جریان این تعقیب و گریز آنها موتورسیکلت را در محلی رها کردند و با برداشتن ماسک های خود، پیاده فرار کردند. تعقیبشان کردم ولی در شلوغی شهر ناپدید شدند. ماموران با اطلاعاتی که از این مرد به دست آوردند به محل رها شدن موتور سارقان مسلح اعزام شدند. ماموران دوربین های اطراف آنجا را بررسی کردند تا این که متوجه شدند گفته های آن مرد صحت دارد و یکی از دوربین ها تصویر صورت دزدها را ثبت کرده هست. این در حالی بود که دو تبهکار فراری به طلافروشی دیگری نیز دستبرد زدندکه در اجرای نقشه ارزش ناکام ماندند.

با به دست آمدن آخرین تصویر دو سارق مسلح فراری، ماموران جست وجوی گسترده ای را شروع کردند ولی تاکنون موفق به دستگیری متهمان نشده اند. بنابراین بازپرس جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران با درخواست چاپ تصویر دو تبهکار فراری از هموطنان خواست چنانچه از هویت و مخفیگاه آنها خبر دارند به پلیس 110 یا دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران اطلاع دهند. همچنین می توانند در تماس با شماره تماس های 51055123 و 51055141 اطلاعات خود را در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ قرار دهند.

واژه های کلیدی: ایران | پلیس پایتخت | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs