شب ایران پاریس فرانسه ایرانی فرانسه

شب: ایران پاریس فرانسه ایرانی فرانسه وزارت خارجه وزیر امور خارجه اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار حوادث عکس + ناکامی مامور قلابی در اخاذی

مردی که با جعل نام مدیر یکی از کلانتری‌های تهران، با ترساندن سرنگ آلوده به‌دنبال اخاذی از پیرمردی بود ناکام ماند. 

عکس + ناکامی مامور قلابی در اخاذی

ناکامی مامور قلابی در اخاذی +عکس

عبارات مهم : زندگی

مردی که با جعل نام مدیر یکی از کلانتری های تهران، با ترساندن سرنگ آلوده به دنبال اخاذی از پیرمردی بود ناکام ماند.

به گزارش جام جم، چند روز پیش فردی با پلیس تماس گرفت و جهت دستگیری مردی که به جان پیرمردی افتاده بود کمک خواست.

ماموران جهت نجات پیرمرد راهی محل درگیری شدند. آنها با حضور در آنجا مشاهده کردند، اهالی پیرمرد را نجات داده و در حال کتک زدن مرد جوان هستند. آنها به محض دیدن ماموران، او را تحویل پلیس دادند.

عکس + ناکامی مامور قلابی در اخاذی

متهم بازداشت شده است همراه شاکی به کلانتری انتقال یافته شد. شاکی در جریان تحقیقات می گفت مرد جوان اخاذ هست، ولی متهم جوان مدعی بود که اشتباهی دستگیر شده است است.

همزمان با تشکیل پرونده قضایی در شعبه ششم بازپرسی دادسرای ناحیه 34 تهران، متهم و شاکی جهت ادامه تحقیقات به دادسرا انتقال یافته شدند.

مردی که با جعل نام مدیر یکی از کلانتری‌های تهران، با ترساندن سرنگ آلوده به‌دنبال اخاذی از پیرمردی بود ناکام ماند. 

پیرمرد شاکی به قاضی پرونده گفت: من اقامت آمریکا دارم و در رفت و آمد به کشور عزیزمان ایران هستم. فرزندانم در خارج ازکشور زندگی می کنند. چند روز پیش زمانی که در منزل بودم مردی با تلفن همراهم تماس گرفت و مدعی شد مدیر یکی از کلانتری های شمال پایتخت کشور عزیزمان ایران هست. ابتدا حرف هایش را باور نکردم، ولی زمانی که به آن کلانتری زنگ زدم و نام مدیر کلانتری را جویا شدم، متوجه کذب ادعای وی شدم. ساعاتی بعد دوباره همان مرد تماس گرفت و مدعی شد، از تمام شرایط زندگی ام و رازها خانواده ام با خبر است اگر به او پولی نپردازم، با پرونده سازی زندگی ام را نابود می کند.

شاکی ادامه داد: در تماس های بعدی تهدیدم کرد که باید سر قرار حاضر شوم در غیر این صورت بلایی بر سر خانواده ام می آورد. از وحشت جانم به محل قرار در حوالی ولنجک رفتم. نیم ساعتی که منتظر شدم مردی جوان به من نزدیک شد و کنارم نشست. او مدعی بود، مدیر کلانتری است و تهدیدهای قبلی اش را تکرار کرد. به زور از من پول خواست. زمانی که به او پول ندادم، سرنگی را از جیبش درآورد و به سمتم گرفت. او تهدیدم کرد اگر به او پول ندهم این سرنگ آلوده را به من تزریق می کند. 50 هزار تومانی را که همراهم بود، به او دادم. آن مرد همچنان از من پول بیشتری می خواستم. با هم درگیر شدیم و او در حال کتک زدن من بود تا پول بیشتری بگیرد. با صدای فریادهایم مردم سر رسیدند و مرا نجات دادند.

متهم جوان در تحقیقات گفت: من پلیس نیستم. به طور اتفاقی یک روز که مسافر جابه جا می کردم، همین پیرمرد را در خیابان دیدم که خودرویش خراب شده است بود. او با راننده ای که جهت تعمیر آمده بود، راجع به شرایط زندگی اش و این که فرزندانش در خارج از کشور زندگی می کنند، حرف می زد. هنگامی که داشت تلفن منزل اش را به او می داد، آن را یادداشت کردم. بعد از چند روز وسوسه شدم از او اخاذی کنم که در اجرای نقشه ام ناکام ماندم. نتوانستم با سرنگ آلوده از او اخاذی کنم. اشتباه کردم و وسوسه پولدار شدن مرا گرفتارکرد.

عکس + ناکامی مامور قلابی در اخاذی

برای متهم قرار قانونی صادر شد. تحقیقات تکمیلی از وی ادامه دارد.

مردی که با جعل نام مدیر یکی از کلانتری‌های تهران، با ترساندن سرنگ آلوده به‌دنبال اخاذی از پیرمردی بود ناکام ماند. 

واژه های کلیدی: زندگی | پرونده | پیرمرد | پیرمرد | تحقیقات | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs