شب ایران پاریس فرانسه ایرانی فرانسه

شب: ایران پاریس فرانسه ایرانی فرانسه وزارت خارجه وزیر امور خارجه اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار حوادث باند «پانکی آی» در پایتخت کشور عزیزمان ایران منهدم شد

رئیس پلیس پایتخت از اتمام دومین مرحله از طرح ضربتی رعد در ۲۴ ساعت گذشته در همه محله ها و سرکلانتری های پایتخت خبر داد و گفت: با انجام این طرح باند بین المللی پا

باند «پانکی آی» در پایتخت کشور عزیزمان ایران منهدم شد

عبارات مهم : ماشین

رئیس پلیس پایتخت از اتمام دومین مرحله از طرح ضربتی رعد در ۲۴ ساعت گذشته در همه محله ها و سرکلانتری های پایتخت خبر داد و گفت: با انجام این طرح باند بین المللی پانکی آی منهدم شد.

به گزارش مهر، سردار حسین رحیمی در حاشیه طرح رعد ۲ در جمع خبرنگاران گفت: استفاده از تمام ظرفیت های پیشگیری و هزار نفر از ماموران موجود در کلانتری ها جهت کشف جرم و دستگیری از جمله کارها پلیس پایتخت در طرح موسوم به رعد است.

وی با اشاره به اینکه طرح رعد به صورت دائم در همه کلانتری ها اجرا می شود، افزود: رعد ۲ در ۲۴ ساعت گذشته در پایتخت کشور عزیزمان ایران انجام شد و بعد از ساعت ها و روزها کار اطلاعاتی و شناسایی ماموران کلانتری موفق به دستگیری تعداد قابل توجهی قاچاقچی، سارق لوازم داخل خودرو، خرده فروش مواد مخدر و اراذل و اوباش شدند.

باند «پانکی آی» در پایتخت کشور عزیزمان ایران منهدم شد

رحیمی گفت: ۱۰۵ مخفیگاه مالخران، خرده فروش مواد مخدر؛ اراذل و اوباش و سارقان با اجرای این طرح شناسایی شد و پلیس با یورش به این مخفیگاه ها موفق شد ۳۲۹ سارق و مالخر را دستگیر کند. همچنین با اجرای این طرح ۹۰ دستگاه ماشین سرقتی، ۷۶ دستگاه موتورسیکلت، ۱۰۵ دستگاه دوچرخه و ۳۵۰ دستگاه گوشی گوشی کشف و ضبط شد و کارگاهان موفق شدند ۹ باند بزرگ دزدی لوازم ماشین با ۱۵۰۰ مورد دزدی لوازم داخل ماشین شناسایی و دستگیر کنند.

رئیس پلیس پایتخت همچنین با اشاره به شناسایی و انهدام یکی از باندهای بزرگ دزدی لوازم ماشین که به صورت تخصصی فقط در حوزه ماشین مزدا فعالیت می کرد، افزود: ماموران همه اعضای این باند سه نفره را شناسایی و دستگیری کردند تحقیقات راجع به فعالیت های اعضای این باند و همچنین شناسایی مالباختگان ادامه دارد.

رئیس پلیس پایتخت از اتمام دومین مرحله از طرح ضربتی رعد در ۲۴ ساعت گذشته در همه محله ها و سرکلانتری های پایتخت خبر داد و گفت: با انجام این طرح باند بین المللی پا

سردار رحیمی به انهدام بزرگ پانکی آی که یک باند بزرگ بین المللی در زمینه خرید و فروش دارو و موارد بهداشتی و آرایشی تقلبی هست، اشاره کرد و افزود: طرح بین المللی پانکی آی طرحی است که با همکاری پلیس فتا انجام شده است و با اجرای آن موفق شدیم در یک عملیات منسجم که بخشی از آن به صورت بین المللی و به وسیله کارشناسان اینترنت به انجام رسید ۱۰۲ نفر را که به صورت اینترنتی و در قالب سایت ها و شبکه های اینترنتی اقدام به فعالیت می کردند شناسایی و دستگیر کنیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود راجع به شناسایی و انهدام باندهای خرید و فروش مواد مخدر نیز گفت: با اجرای طرح ۲۴ ساعت گذشته ۱۶۱ نفر خرده فروش مواد مخدر به همراه ۳۲ کیلوگرم انواع مواد دستگیر شدند در ادامه این طرح مقادیر زیادی کالای قاچاق از جمله پوشاک، کفش، لاستیک، لوازم آرایشی و بهداشتی کشف و ضبط شد که بر اساس برآورد اولیه ارزش ریالی کشف شده است بیش از ۴ میلیارد تومان است.

باند «پانکی آی» در پایتخت کشور عزیزمان ایران منهدم شد

واژه های کلیدی: ماشین | دستگاه | دستگیری | شناسایی | اجرای طرح | پلیس پایتخت | لوازم آرایش | لوازم آرایشی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs